Skip to main content
Onder bod€ 175.000 k.k.
Onder bod
Zijde 60, Boskoop
  • Bouwjaar: 1938
  • Aantal kamers: 1
  • 80 m2Woonoppervlakte
  • 285 m3Inhoud
Ontdek de mogelijkheden van deze veelzijdige ruimte!

Bent u op zoek naar een bedrijfsruimte op een centrale locatie? Of droomt u ervan om, na wijziging van de bestemming, een appartement te realiseren? Dit pand biedt volop potentie om volledig naar eigen wens in te richten.

Gelegen in het centrum van Boskoop, beschikt deze ruimte over een royale oppervlakte van circa 80 m². De entree bevindt zich aan de voorzijde, waar u binnenkomt in een grote open ruimte met diverse indelingsmogelijkheden. Daarnaast zijn er een apart toilet, een stookruimte en een bergruimte aanwezig. Aan de achterzijde vindt u een uitgang naar buiten met toegang tot de berging.

Dit pand biedt eindeloos veel mogelijkheden! Nieuwsgierig geworden? Plan vandaag nog een bezichtiging.

Deze vrijblijvende objectinformatie is met de meeste zorg samengesteld, maar voor de juistheid daarvan kunnen wij geen aansprakelijkheid aanvaarden. Ook kan aan de vermelde gegevens geen enkel recht worden ontleend. Alle informatie is enkel en alleen bedoeld voor de presentatie van het object en niet meer dan een uitnodiging tot het doen van een bod. Eventueel bijgevoegde plattegronden zijn slechts indicatief.

De woning is ingemeten volgens de branchebrede Meetinstructie, welke is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Back to top